Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich rasy Alpejski Gończy Krótkonożny
Z Kojca Diany
Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich
rasy Alpejski Gończy Krótkonożny

Planowane mioty na rok 2023

W roku 2023 planujemy szczenięta od suki DIANA i CYRA.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i rezerwacji szczeniąt tel. 00 48 518 625 703

Miot „A” z Kojca Diany BORKA & AKO

Dnia 18.09.2022 urodziło się 8 pięknych alpejczyków z skojarzenia DIANA od Zbojnickej studne & AKO Poszukiwacz
Hodowla „z Kojca Diany” powiększyła się o 7 suczek w tym 5 o umaszczeniu gniadym i 2 o umaszczeniu czarno podpalanym oraz 1 rodzynek piesek o umaszczeniu gniadym.
Dostępne na sprzedaż są 4 suczki o umaszczeniu gniadym.
Zapraszamy do rezerwacji 0048 518625703🥰

Zadziorny miot „Z”

Szczenięta skończyły już 7 tygodni i już w wkrótce będą towarzyszyć swoim nowym opiekunom. Rodzice CYRA Herbu Aganiok & AKO Poszukiwacz

Sezon polowań

Sezon polowań na szczęście obfitował w pracę bez kontuzji. AURA i CANIS odpoczywają już na zasłużonej emeryturze a CANA i CYRA dzielnie pracują.

Alpejski weekend

Dnia 9 października 2021 odbył się IV Międzynarodowy Konkurs Pracy Posokowców im. J. Kierznowskiego w, którym wzięła udział suczka z naszej hodowli ORA z Kojca Diany i zdobyła dyplom I stopnia.

Dnia 10 października 2021 odbyła się II Krajowa Wystawa Alpejskich Gończych Krótkonożnych.
W klasie otwartej była prezentowana suka od nas z hodowli ORA z Kojca Diany, która otrzymała ocenę doskonałą i tytuł BOS. W tej samej klasie prezentowaliśmy sukę CYRA Herbu Aganiok, która otrzymała ocenę bardzo dobrą.
Tego dnia również była dokonana ocena bonitacyjna na, której została zaprezentowana ORA z Kojca Diany i otrzymała 369 pkt. na 400 pkt.
Właścicielowi ORY z Kojca Diany kol. Miłoszowi Szewczukowi serdecznie gratulujemy !!© Z KOJCA DIANY - Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich rasy Alpejski Gończy KrótkonożnyWebDesign: Strony Internetowe