Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich rasy Alpejski Gończy Krótkonożny
Z Kojca Diany
Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich
rasy Alpejski Gończy Krótkonożny

Szczenięta w hodowli „od Mutra” FCI

W hodowli ” od Mutra” FCI dnia 22.07.2020 r. urodziły się szczenięta  po naszym psie CANIS z Kojca Diany & KERI z Kojca Diany. Urodziło się 9 szczeniąt ( 3 psy i 6 suk) o umaszczeniu czerwień jelenia.

Kontakt do hodowcy: Wit Muter 0048 602 245 016

matka szczeniąt: KERI z Kojca Diany – umaszczenie czerwień jelenia z ciemnym nalotem, Champion Polski, Zw. Klubu 2019, Res.CACIB na Europejskiej Wystawie psów Rasowych, Konkurs Pracy Posokowców dyp. III stopnia, WCC- III st. ; HD A/A ED- 0/0 – wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych; Bonitacja 340/400 pkt.-  suka polująca w rękach myśliwego pracująca głownie jako posokowiec.

ojciec szczeniąt: CANIS z Kojca Diany – umaszczenie czerwień jelenia;  Champion Polski , Zwycięzca Klubu 2019, Res.CACIB na Europejskiej Wystawie psów Rasowych, Certyfikat użytkowości I stopnia , HD A/A – wolny od dysplazji stawów biodrowych, Ocena Pracy Dzikarzy w Naturalnych Warunkach dyplom I stopnia,   Ocena Pracy Posokowców dyplom II stopnia, Ocena Pracy Posokowców dyplom III stopnia.

Bonitacja 354/400 pkt.

KERI pracuje głównie jako posokowiec  podnosi postrzałki zwierzyny grubej. Jest to suka o zrównoważonej twardej psychice, posiadająca doskonały eksterier, wysokość 37 cm.

CANIS pracuje zarówno na polowaniach zbiorowych (ok. 30 zbiorówek), jak i na polowaniach indywidualnych, podnosi również postrzałki zwierzyny grubej. Pies o doskonałym eksterierze i charakterze.

Zainteresowanych zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.
Kontakt do hodowcy: Wit Muter  0048 602 245 016


© Z KOJCA DIANY - Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich rasy Alpejski Gończy KrótkonożnyWebDesign: Strony Internetowe