Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich rasy Alpejski Gończy Krótkonożny
Z Kojca Diany
Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich
rasy Alpejski Gończy Krótkonożny

Szczenięta w hodowli „Z Wielkich Jezior Mazurskich” FCI

W hodowli ” Z Wielkich Jezior Mazurskich” FCI dnia 09.07.2020 urodziły się szczenięta  po naszym psie CANIS z Kojca Diany & KORA Sfora Korabia. Urodziło się 10 szczeniąt ( 7 psów i 3 suki) o umaszczeniu czerwień jelenia.

Kontakt do hodowcy: Bożena & Jarosław Motybel 0048 515 869 197

matka szczeniąt: KORA Sfora Korabia – umaszczenie czarno podpalane, Champion Polski –  suka polująca w rękach myśliwych !!

ojciec szczeniąt: CANIS z Kojca Diany – umaszczenie czerwień jelenia;  Champion Polski , Zwycięzca Klubu 2019, Res.CACIB na Europejskiej Wystawie psów Rasowych, Certyfikat użytkowości I stopnia , HD A/A – wolny od dysplazji stawów biodrowych, Ocena Pracy Dzikarzy w Naturalnych Warunkach dyplom I stopnia,    Ocena Pracy Posokowców dyplom II stopnia, Ocena Pracy Posokowców dyplom III stopnia Bonitacja 354/400 pkt.

KORA pracuje jako posokowiec podnosi postrzałki zwierzyny grubej, suka o zrównoważonej psychice i doskonałym eksterierze.
CANIS pracuje zarówno na polowaniach zbiorowych (ok. 30 zbiorówek), jak i na polowaniach indywidualnych, podnosi również postrzałki zwierzyny grubej.
Zainteresowanych zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.
Kontakt do hodowcy: Bożena & Jarosław Motybel 0048 515 869 197


© Z KOJCA DIANY - Hodowla użytkowych Psów Myśliwskich rasy Alpejski Gończy KrótkonożnyWebDesign: Strony Internetowe